O NAS

Biuro projektowania Strenco założone zostało w 2009, po uprzednim odbyciu przez właściciela i Głównego Projektanta wieloletniej praktyki przy projektowaniu konstrukcji budowlanych, w kraju i zagranicą. Biuro nasze stara się ukierunkować główny profil działalności na projektowaniu konstrukcji stalowych na wszystkich etapach projektowych - od projektu budowlanego, przez projekt wykonawczy, a kończąc na projekcie warsztatowym. W naszej praktyce inżynierskiej wykonujemy również projekty konstrukcji budowlanych z materiałów innych niż stal.
Podejmujemy się wykonywania wszelkich zadań, związanych z projektowaniem konstrukcji budowlanych w budownictwie przemysłowym, logistycznym i ogólnym. Z zapałem i entuzjazmem wykonujemy powierzone nam projekty, nawet te najbardziej odważne.

Wykonujemy projekty:

  • obiektów przemysłowych
  • hal i magazynów
  • obiektów handlowych i usługowych
  • obiektów użyteczności publicznej
  • obiektów biurowych


Doświadczenie i wiedza naszych projektantów gwarantują wysoką jakość usług, terminowości i rzetelności w podejściu do każdego zadania. Stały kontakt z kadrą naukową politechnik w kraju i za granicą pozwala na dostęp do najnowszych rozwiązań technicznych, metod obliczeniowych oraz wiedzy, które to implementujemy w naszej codziennej pracy inżynierskiej.
Od połowy roku 2011 firma nasza rozszerzyła swoją działalność o ofertę sprzedaży na terenie Polski specjalistycznego oprogramowania do zaawansowanej analizy i wymiarowania konstrukcji stalowych. W ramach oferty firma nasza służy pomocą w wdrażaniu produktu w biurach projektowych, prowadzi zdalny i osobisty konsulting, organizuje szkolenia dla inżynierów pragnących nabyć i poznać ten zaawansowany i nowatorski produkt.